O NAS
Siedziba biura rachunkowego YellowF rog

Witamy w naszym biurze rachunkowym

Rozpoczęliśmy od pracy własnych rąk (a właściwie głów). Zaczynaliśmy bez kapitału, z jednym komputerem i olbrzymią wiarą w powodzenie. Dzisiaj, poza całą bogatą infrastrukturą firmy, mamy olbrzymi kapitał w postaci zespołu pracowników. Kiedyś firma to my, dzisiaj firma to Oni. Od 11 lat działamy na polskim rynku, świadcząc dla Państwa profesjonalne usługi księgowe, kadrowe, BHP P.POŻ oraz Ochrony Środowiska. Pracujemy dla dużych spółek oraz jednoosobowych firm osób fizycznych.

Różnorodność naszych klientów spowodowała, że poznaliśmy specyfikę wszelkich form organizacyjnych, np. spółek, fundacji, stowarzyszeń i innych, wraz z ich potrzebami. Nasi prawnicy doradzają, zakładają firmy oraz bronią Państwa w sądach. Księgowe zapewniają bezbłędną i rzetelną obsługę księgową oraz doradztwo podatkowe. Będąc dla naszych klientów zaufanym partnerem w biznesie, dajemy im poczucie bezpieczeństwa w relacjach z fiskusem. Posiadamy polisy ubezpieczeniowe OC naszej działalności na ponad 1 000 000 złotych. Najnowocześniejsze systemy informatyczne pozwalają naszym klientom zapoznawać się z wynikami ich księgowości poprzez sieć Internet - księgowość on–line. Dla preferujących komunikację elektroniczną uruchomiliśmy usługę opartą na internecie.

W naszym biurze znajdziecie Państwo zarówno profesjonalne doradztwo podatkowe i usługi księgowe, oraz kompleksową obsługę przedsiębiorcy w zakresie BHP P.POŻ i Ochrony Środowiska. Pomagamy firmom, które dopiero startują z samodzielną działalnością, a także tym, którzy mają silnie ugruntowaną pozycję na rynku i szukają wykwalifikowanych specjalistów z zakresu płace i kadry, księgowość oraz E-księgowość, czy też szukają sposobów by zmniejszyć wypadkowość czy też chcą organizować pracę w sposób ergonomiczny i przede wszystkim bezpieczny. Fachowość i życzliwość naszych pracowników pozwoliły nam zbudować trwałe i bliskie relacje z klientami. Tylko zadowolenie Państwa, jako klientów, jest źródłem naszego sukcesu. Chcemy, aby na nasze usługi mogły sobie pozwolić nie tylko duże firmy, ale również osoby rozpoczynające karierę w biznesie, dlatego też bardzo elastycznie podchodzimy do każdego zadania!

Zapraszamy do współpracy,
Dorota i Przemysław Wrońscy wraz z Pracownikami

Nasz zespół
Dorota Wrońska

Dorota Wrońska

Główna Księgowa – specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości w dużych firmach i korporacjach

Przemysław Wroński

Przemysław Wroński

Prezes Zarządu, Główny Specjalista BHP i P.POŻ – nadzoruje dział BHP

Małgorzata Jarlak

Małgorzata Jarlak

Kierownik Biura, Starsza Księgowa – specjalizuje się w obsłudze klientów z branży turystycznej i na pełnej księgowości

Anna Penc

Anna Penc

Księgowa – specjalizuje się w obsłudze podmiotów na KPiR

Marcin Okoński

Marcin Okoński

Księgowy – specjalizuje się w obsłudze klientów będących na pełnej księgowości

Marcin Okoński

Magdalena Derdzińska

Specjalista BHP – prowadzi szkolenia, nadzoruje stanowiska pracy, ustala ocenę ryzyka zawodowego

Marcin Okoński

Marzanna Rudnik

Kadrowa – specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej pracownikóww